הדמיות תלת ממד וארבע ממד

הדמיות תלת ממד וארבע ממד
כל בדיקת אולטרה סאונד מביאה איתה התרגשות מהמפגש עם העובר הנמצא ברחם. למי היא דומה? את האף של מי הוא קיבל? אך מעבר להתרגשות הגדולה, ההדמיות ההולכות ומשתכללות, מאפשרות לנו לדעת יותר ויותר על בריאותו של העובר.
טכנולוגיות האולטרה סאונד התקדמו באופן משמעותי, ואיתן גם היכולת שלנו להדמות את העובר. בזכות טכנולוגיות אלו ניתן כיום לראות את העובר נע בתוך הרחם, וכמו כן ניתן לבצע הדמיות מורכבות של הפנים, הגפיים והמוח במידת הצורך.
מכיוון שהעובר נמצא בסביבה נוזלית, כלומר בתוך מי השפיר, סביבה המתאימה ביותר להדמיית תלת ממד, ניתן לצפות בו ובמערכות גופו בדיוק מרבי. היכולות הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לצפות בעובר ולקבל תמונה כמעט “מציאותית” של פניו, של הידיים והרגליים, האיברים הפנימיים והרקמות הרכות. משום כך, הדמיות תלת ממד מאפשרות אבחון מומים מורכבים במוח, בגפיים ובפנים בשלבי היריון מוקדמים.

מתי מבצעים הדמיית תלת ממד?
אפשר לבצע תלת ממד כבר משבוע 7 להיריון ועד רגע לפני הלידה. למעשה, אפשר ליצור באמצעות הדמיית תלת ממד את האלבום הראשון של העובר!

בלוג

הידרוסונוגרפיה

הידרוסונוגרפיה – צילום רחם ללא רנטגן
הערכת תקינות החצוצרות היא שלב חשוב בבירור מצב הפריון אצל האישה,

אנדומטריוזיס

בשנים האחרונות המודעות לאנדומטריוזיס הולכת ועולה. אם בעבר נשים ורופאים פטרו את התחושות והתסמינים כ”כאבי מחזור קשים”,

התקן תוך רחמי

בהגיענו לבחור אמצעי מניעה אנחנו צריכים לראות לנגד עינינו את טובת המטופלת. הדבר הראשון שצריך להבין זה את רצון האישה והצרכים שלה.

Call Now Button077-9964803

צרו עמנו קשר